Restaurace & Bar

Content Blocks

Restaurant Julius Zeyer

Zažijte neopakovatelnou atmosféru nádherných historických prostor a kulinářské umění našich kuchařů a cukrářů.

Restaurant Julius Zeyer zaručuje jak hotelovým hostům, tak i příchozím návštěvníkům naší restaurace, širokou nabídku kvalitních, vyvážených a čerstvých pokrmů formou bufetových stolů.

Posezení na venkovní zahrádce této restaurace Vás vtáhne do života a dění lázeňského města.

Menu

PUOR Nároďák

PILSNER URQUELL ORIGINAL RESTAURANT NÁROĎÁK

Můžete se těšit na tankové pivo, vybrané české speciality a jedinečnou atmosféru úspešného konceptu Plzeňského Prazdroje jediného v Karlových Varech Jsme držiteli certifikátu prestižního oceněnní "HVĚZDA SLÁDKŮ", který nás řadí na regionálí špičku mezi podniky, které dodržují nejvyšší kvalitu čepovaného piva.

Otevírací doba denně:
11:00 - 23:00

 Kontakt:
+420 353 408 523

Music Bar Kakadu

Živá muzika v Baru KaKaDu

Nejznámější noční bar s dlouholetou tradicí a nezapomenutelnou atmosférou láká bohatou nabídkou alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín. Součástí Music baru KaKaDu je salonek Möet & Chandon Lounge, který je možno rezervovat pro uzavřenou společnost. DOČASNĚ UZAVŘEN

Otevírací doba:
sledujte náš program

 Kontakt:
+420 353 408 521

Program

Nápojový lístek

Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Samostatně použitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojeny, ale přesto mohou vytvořit jeden multifunkční salonek pro společenské příležitosti pro více než 1000 osob.
Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Grand Spa Ambassador

Grand Spa Ambassador

Wellness centrum zahrnuje bazén, 3 sauny, posilovnu, kosmetické a thajské masáže. Grandhotel Ambassador se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 12 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech.
×

Online rezervace