SPA & Wellness

Léčebné procedury v Grandhotelu Ambassador

Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje.

Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením našich profesionálů se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými více než 50-ti léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Náš odborný team se zaměřuje především na léčbu spojenou s obtížemi trávicího ústrojí, nemoci metabolické a pohybového ústrojí, nemoci nervového systému a nemoci onkologické.

Základem lázeňské léčby je individuální léčebný plán, který určí lékař během vstupní prohlídky. Zdravotnický dohled pro naše hosty zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitou službu zajišťují naše zdravotní sestry, které jsou Vám v případě potřeby neustále k dispozici.

Důležitou součástí léčby je i pitná kúra, kterou je nutné, vzhledem ke složení pramenů, dodržovat dle doporučení našich kvalifikovaných odborníků.

Neméně důležitou součástí lázeňské léčby je také sekce stravování. V našem hotelu Vám nabízíme varianty plné penze nebo polopenze. Na pestrost, racionalitu a návaznost na roční období denní nabídky pokrmů v naší restauraci, dohlíží tým zkušeného šéfkuchaře a dietní sestry, se kterou můžete specifika svých stravovacích návyků konzultovat.

Pro dosažení maximálních účinků léčby doporučujeme pobyt s minimální délkou 14 dní.

Mimo klasických a moderních léčebných procedur si naši hosté mohou vybrat ze široké nabídky wellness procedur, jako např. klasické, thajské masáže, široká nabídka wellness koupelí, fyzioterapie, elektro procedur, kosmetické a beauty služby s exkluzivními přípravky Babor nebo z velmi oblíbené omlazovací technologie jako je např. mezoterapie, radiofrekvence, kryolipolýza či ulthera.


GRAND SPA s vlastní recepcí je klientům k dispozici denně od 7:00 do 19:00 h.


Kompletní nabídku poskytovaných procedur naleznete ZDE

Detailní popis procedur naleznete ZDE

Pro více informací ohledně GRAND SPA AMBASSADOR kontaktujte prosím naší SPA recepci.
Tel. +420 353 408 541, spamanager@grandhotel-ambassador.cz

Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Samostatně použitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojeny, ale přesto mohou vytvořit jeden multifunkční salonek pro společenské příležitosti pro více než 1000 osob.
Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Grand Spa Ambassador

Grand Spa Ambassador

Wellness centrum zahrnuje bazén, 3 sauny, posilovnu, kosmetické a thajské masáže. Grandhotel Ambassador se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 12 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech.
×

Online rezervace