Pitná kůra

Pitná kůra je již po staletí důležitou součástí lázeňské léčby.

Prameny, vyvěrající na povrch z hloubky až 2500 m, se od sebe liší teplotou v rozmezí od 43˚C do 72˚C, množstvím plynného oxidu uhličitého i složením minerálů. V místních léčivých pramench je obsaženo 47 prvků potřebných pro ideální činnost lidského organismus. Proto je nutné v návaznosti na individuální zdravotní stav, dodržovat správné užívání dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Karlovarské prameny mají příznivý účinek především na celý zažívací trakt, látkovou výměnu, pozitivně působí na celkový fyzický i psychický stav a tím i na zvýšení imunity organismu.


Pitná léčba se doporučuje 20 min. před jídlem, po malých doušcích, nejlépe při pomalé procházce.

Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Samostatně použitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojeny, ale přesto mohou vytvořit jeden multifunkční salonek pro společenské příležitosti pro více než 1000 osob.
Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Grand Spa Ambassador

Grand Spa Ambassador

Wellness centrum zahrnuje bazén, 3 sauny, posilovnu, kosmetické a thajské masáže. Grandhotel Ambassador se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 12 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech.
×

Online rezervace