Kalendář akcí

Program akcí

NENECHTE SI UJÍT HUDEBNÍ VEČERY V NAŠEM BARU KAKADU  :

...máme pro Vás máme připravený pestrý program. Více informací o aktuálním programu najdete ZDE. Těšíme se na Vaši návštěvu.

14.3. Charitativní a výroční koncert skupiny LIWID - 10 LET

Na základě opatření úřadu vlády, je zrušen i tento koncert. Zakoupené vstupenky budou platné na nový termín, který bude stanoven organizátorem akce.

Tohle nebude jen tak nějaký koncert. Připravujeme pro vás něco, co zůstane zapsané ve vašich srdcích a vzpomínkách. My tady necháme vše a zahrajeme vám průřez naší desetiletou tvorbou, skladby dřívější, nové, ale i ty úplně nejnovější, které jste ještě něměli možnost slyšet. Připravujeme pro vás jedinečný zážitek za doprovodu smyčcového kvintetu, dechových nástrojů a pěvěcké třídy. Ale především tam budeme my a vy! Líbí se nám prostory Národního domu Grandhotel Ambassador Národní dům Karlovy Vary proto se sem opět rádi vracíme. Jdeme si za společným snem. Dnes když se ohlédneme, máme za sebou krásná společná turné s UDG, Divokým Billem, několik vlastních tour, účasti na festivalech a jiných hudbních akcích. Obešli jsme všechna možná rádia, kde nám tvrdili, že kapela se začíná proslavovat až po deseti letech. My se na to těšíme! A novinek na 2020 máme mnoho. Už třetím rokem pomáháme (a vy s námi) jak můžeme hraním Nadační Fond La VIDA LOCA a jinak tomu nebude ani při našem charitativním koncertě v březnu 2020. Celou polovinu z vybraného vstupného předáme na místě skvělým děvčatům Ivě a Martině. Chceš pomáhat a užít si nezapomenutelnou oslavu s námi? Tak tady nesmíš chybět !  Vstupenky na tuto jedinečnou akci zakoupíte ZDE.

 

20.3. Koncert KSO 

JOHANNES BRAHMS: Koncert pro housle a orchestr D dur op. 77   /   MODEST PETROVIČ MUSORGSKIJ

Ivan Ženatý - housle / Jiří Štrunc – dirigent

 

26.3. Koncert KSO

GEORG FRIEDRICH HÄNDEL: Concerto grosso B dur op. 6, č. 7 / ARCANGELO CORELLI: Concerto grosso D dur op. 6, č. 1 / GEORG FRIEDRICH HÄNDEL: Largo z opery Xerxes / JOHANN SEBASTIAN BACH: Siciliano g moll, BWV 1031 (arr. Jan Kučera)

JIŘÍ TEML: Dvojkoncert pro dva klarinety / FELIX MENDELSSOHN BARTHOLDY: Nocturne a Intermezzo ze Snu noci svatojánské

Veronika Hofmanová – klarinet / Lukáš Böhm - klarinet / Jan Kučera – cembalo, dirigent

 

3.4. Ples Sportovců

Více informací doplníme později, ihned jakmile obdržíme informace od organizátora plesu.

 

16.4. Koncert KSO

BEETHOVEN/ ČAJKOVSKIJ (A7)    /    LUDWIG VAN BEETHOVEN: Klavírní koncert č. 5 S dur op. 73 ,,Císařský“   /    PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ: Symfonie č. 5 e moll op. 64

 

17.4. EWA FARNA: MÁLO SE ZNÁME TOUR 

Zpěvačka Ewa Farna se rozhodla prodloužit své úspěšné a vyprodané divadelní turné "Málo se známe" i na jaro 2020 a zavítat k nám do Grandhotelu Ambassador Národní dům, kde dlouho nekoncertovala. Předvede své písně v komornějším prostředí, byť na energii a naléhavosti neubere, dá hodně prostoru svým vynikajícím muzikantům a posluchači si ji budou moci zároveň užít vsedě. Naskytne se proto i příhodnější prostředí pro lepší interakci mezi publikem a kapelou a vytvoření intimnější atmosféry. Vstupenky můžete zakoupit v odkaze ZDE

 

Těšíme se na Vaší návštěvu v Grandhotelu Ambassador Národní dům.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A AUDIOVIZUÁLNÍCH ZÁZNAMŮ

 

Menu restaurace

Menu restaurace

Ke stažení
Music Bar KaKaDu Menu

Music Bar KaKaDu Menu

Menu

Speciální nabídky