Léčebné procedury v Grandhotelu Ambassador

Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje.

Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením našich profesionálů se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými více než 50-ti léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Náš odborný team se zaměřuje především na léčbu spojenou s obtížemi trávicího ústrojí, nemoci metabolické a pohybového ústrojí, nemoci nervového systému a nemoci onkologické.
Základem lázeňské léčby je individuální léčebný plán, který určí lékař během vstupní prohlídky. Zdravotnický dohled pro naše hosty zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nepřetržitou službu zajišťují naše zdravotní sestry, které jsou Vám v případě potřeby neustále k dispozici.
Důležitou součástí léčby je i pitná kúra, kterou je nutné, vzhledem ke složení pramenů, dodržovat dle doporučení našich kvalifikovaných odborníků.
Neméně důležitou součástí lázeňské léčby je také sekce stravování. V našem hotelu Vám nabízíme varianty plné penze nebo polopenze. Na pestrost, racionalitu a návaznost na roční období denní nabídky pokrmů v naší restauraci, dohlíží tým zkušeného šéfkuchaře a dietní sestry, se kterou můžete specifika svých stravovacích návyků konzultovat.
Pro dosažení maximálních účinků léčby doporučujeme pobyt s minimální délkou 14 dní.
Mimo klasických a moderních léčebných procedur si naši hosté mohou vybrat ze široké nabídky wellness procedur, jako např. klasické, thajské masáže, široká nabídka wellness koupelí, fyzioterapie, elektro procedur, kosmetické a beauty služby s exkluzivními přípravky Babor nebo z velmi oblíbené omlazovací technologie jako je např. mezoterapie, radiofrekvence, kryolipolýza či ulthera.

GRAND SPA s vlastní recepcí je klientům k dispozici denně od 7:00 do 19:00 h.

Kompletní nabídku poskytovaných procedur naleznete ZDE

Detailní popis procedur naleznete ZDE 

Pro více informací ohledně GRAND SPA AMBASSADOR kontaktujte prosím naší SPA recepci.

Tel. +420 353 408 541 , spamanager@grandhotel-ambassador.cz 

Tower Suite

Tower Suite

50m2

Více
Bazén

Bazén

Více
Music Bar KaKaDu

Music Bar KaKaDu

Více
Medical Spa & Wellness

Medical Spa & Wellness

Více

Speciální nabídky