Wellness

Nové vybudované wellness centrum nabízí hostům jedinečný relax. Součástí wellness centra je bazén (11m x 4m), 3 sauny, kosmetická péče a nabídka thajských masáží.

Dopřejte si relaxaci a odpočinek ve zcela nově otevřeném Ambassador Grand Spa a Wellness, které se rozprostírá na 5 poschodích zadního traktu hotelu.


Ambassador Grand Spa má svůj vlastní vstup přes lázeňskou recepci a následný bezbariérový přístup díky hotelovému výtahu určenému pouze pro tuto část.


  • Ve wellness centru mohou hoteloví hosté zdarma využít bazén 11x4m s masážní perličkovou lavicí nebo si vybrat z jedné ze 3 saun - finské, turecké – parní a sanária. Nedílnou součástí tohoto komplexu je i relax zóna se zážitkovou sprchou, ledovačem a samozřejmostí je oddychová zóna s lehátky.
  • Bazén je klientům k dispozici denně od 9:00 do 20:30 hod. spolu s možností navštěvy sauny, které jsou k dispozici denně od 15:00 do 20:00 hod. včetně hodin vyhrazených pouze pro dámy 13:00 - 14:00.

Dále si mohou klienti vybrat ze široké nabídky wellness procedur , jako např. klasické masáže, thajské masáže, které jsou známé svými regeneračními účinky.

Dále pak mohou klienti vybírat ze široké nabídky wellness masáží jako např. anticelulitidní masáž se zábalem, čokoládová masáž se zábalem, detoxikační medová masáž aj. a wellness koupelí – čokoládová, vinná, bylinná, konopná, které zrelaxují tělo i mysl.

Nově od roku 2021 je v hotelu exkluzivní a cenově dostupné pracoviště renomované klinické a estetické medicíny Asklepion. Nabídku programů naleznete níže.

 


Kompletní nabídku poskytovaných postupů naleznete zde . Pestrou nabídku thajských masáží vč. jejich popis najdete zde .

NOVĚ ASKLEPION KOSMETICKÉ PROGRAMY ZDE


 

Pro více informací ohledně GRAND SPA AMBASSADOR kontaktujte prosím naší SPA recepci.

Tel . +420 353 408 541, spamanager@grandhotel-ambassador.cz

Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Lounge Fellner, Hellmer a Lounge Mattoni

Samostatně použitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojeny, ale přesto mohou vytvořit jeden multifunkční salonek pro společenské příležitosti pro více než 1000 osob.
Grandhotel Ambassador Národní Dům | Karlovy Vary 1 | Grand Spa Ambassador

Grand Spa Ambassador

Wellness centrum zahrnuje bazén, 3 sauny, posilovnu, kosmetické a thajské masáže. Grandhotel Ambassador se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 12 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech.
×

Online rezervace